PantheHair®


Rad prípravkov na starostlivosť o vlasy je vytvorený na základe najmodernejších aktívnych látok určených na ochranu, výživu a lepší vzhľad vlasov a šetrných umývacích tenzidov používaných vo vlasovej kozmetike.
Najvýznamnejšou aktívnou zložkou, ktorá je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch, je panthenol, ktorý ako hlavná účinná látka je tu obsiahnutý v biologicky aktívnej koncentrácii – šampóny obsahujú 3 %, kondicionér 4 %. Provitamín B5 je dôležitý pre krásne vlasy.

PantheHair® kofeínový šampón

PantheHair® kofeínový šampón podporujúci rast vlasov obsahuje šetrné aktívne umývacie látky na každodennú starostlivosť o vlasy a citlivú pokožku hlavy. Zanecháva vlasy vitálne a prirodzene krásne.

• podporuje rast vlasov

• starostlivosť o pokožku hlavy pri svrbení

• jemný chladivý efekt


Použitie:
Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy až do napenenia, nechajte aspoň 2 minúty pôsobiť, aby mohol kofeín preniknúť k vlasovým korienkom. Potom vlasy dôkladne opláchnite.

 E-shop
200 ml


PantheHair® šampón na normálne vlasy

PantheHair® šampón na normálne vlasy obsahuje 3 % panthenolu, ktorý prospieva vlasom. Po použití šampónu budú vlasy krásne a jemné.

  • na každodennú starostlivosť o vlasy
  • na starostlivosť o vlasy pri zhoršenej kvalite vlasov

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy až do napenenia, nechajte chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.E-shop
200 ml


PantheHair® šampón na mastné vlasy

PantheHair® šampón na mastné vlasy obsahuje 3 % panthenolu, ktorý prospieva vlasom. Po použití šampónu budú vlasy krásne a jemné.

  • starostlivosť o vlasy pri nadmernom mastení vlasov
  • starostlivosť o pokožku hlavy pri svrbení

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy až do napenenia, nechajte aspoň chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.E-shop
200 ml


PantheHair® šampón na poškodené vlasy

PantheHair® šampón na poškodené vlasy obsahuje 3 % panthenolu, ktorý prospieva vlasom. Po použití šampónu budú vlasy krásne a jemné.

  • ošetrenie vlasov pri častej ondulácii a sušení sušičom
  • starostlivosť o rozštiepené končeky vlasov
  • starostlivosť o vlasy po trvalej a farbení

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy až do napenenia, nechajte chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.E-shop
200 ml


PantheHair® šampón proti lupinám

PantheHair® šampón proti lupinám obsahuje okrem 3 % panthenolu tiež efektívne koncentrácie dvoch aktívnych látok – klimbazolu a octopiroxu (piroctone olamine), ktoré pôsobia rôznymi mechanizmami proti pôvodcovi tvorby lupín.

  • starostlivosť pri zvýšenej tvorbe lupín
  • starostlivosť o vlasy pri nadmernom mastení
  • starostlivosť o pokožku hlavy pri svrbení

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov, ale predovšetkým do pokožky hlavy do napenenia a nechajte aspoň chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.E-shop
200 ml


PantheHair® kondicionér

PantheHair® kondicionér na ľahké rozčesávanie vlasov obsahuje 4 % panthenolu a látky s antistatickými účinkami, ktoré dodajú vlasom objem. Výsledkom pravidelného používania sú jemné, lesklé a ľahko rozčesateľné vlasy.

Použitie: Primerané množstvo vtierajte do vlhkých vlasov umytých šampónom. Nechajte pôsobiť aspoň chvíľu a potom opláchnite vodou.E-shop
200 ml