PantheHair®


Rad prípravkov na starostlivosť o vlasy je vytvorený na základe najmodernejších aktívnych látok určených na ochranu, výživu a lepší vzhľad vlasov a šetrných umývacích tenzidov používaných vo vlasovej kozmetike.
Najvýznamnejšou aktívnou zložkou, ktorá je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch, je panthenol, ktorý ako hlavná účinná látka je tu obsiahnutý v biologicky aktívnej koncentrácii – šampóny obsahujú 3 %, kondicionér 4 %. Provitamín B5 je dôležitý pre krásne vlasy.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

PantheHair® kondicionér

PantheHair® kondicionér na ľahké rozčesávanie vlasov obsahuje 4 % panthenolu a látky s antistatickými účinkami, ktoré dodajú vlasom objem. Výsledkom pravidelného používania sú jemné, lesklé a ľahko rozčesateľné vlasy.

Použitie: Primerané množstvo vtierajte do vlhkých vlasov umytých šampónom. Nechajte pôsobiť aspoň chvíľu a potom opláchnite vodou.Ingredients: Aqua, Panthenol, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Stearate, Cetrimonium Chloride, Ceteareth-20, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Ethyltrimonium Chloride Methacrylate/Hydrolyzed Wheat Protein Copolymer, Isoamyl Laurate, Creatine, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, CI 19140, CI 15985.


E-shop
200 ml