PantheHair®


Rad prípravkov na starostlivosť o vlasy je vytvorený na základe najmodernejších aktívnych látok určených na ochranu, výživu a lepší vzhľad vlasov a šetrných umývacích tenzidov používaných vo vlasovej kozmetike.
Najvýznamnejšou aktívnou zložkou, ktorá je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch, je panthenol, ktorý ako hlavná účinná látka je tu obsiahnutý v biologicky aktívnej koncentrácii – šampóny obsahujú 3 %, kondicionér 4 %. Provitamín B5 je dôležitý pre krásne vlasy.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

PantheHair® šampón na normálne vlasy

PantheHair® šampón na normálne vlasy obsahuje 3 % panthenolu, ktorý prospieva vlasom. Po použití šampónu budú vlasy krásne a jemné.

  • na každodennú starostlivosť o vlasy
  • na starostlivosť o vlasy pri zhoršenej kvalite vlasov

Použitie: Šampón vmasírujte do vlhkých vlasov a pokožky hlavy až do napenenia, nechajte chvíľu pôsobiť. Potom vlasy dôkladne opláchnite.Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-9 Cocoglycerides, Decyl Glucoside, Panthenol, Glyceryl Laurate, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Polyquaternium-7, Creatine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Linalool.


E-shop
200 ml