Vitamín E


Vitamín E, alfa-tokoferol, v tukoch rozpustný vitamín, sa prirodzene vyskytuje predovšetkým v rastlinných olejoch a obilných klíčkoch. V dermatológii vitamín E pri aplikácii na pokožku podporuje jej hydratáciu, vláčnosť a hebkosť. Všetky tieto jeho účinky súvisia predovšetkým s antioxidačnou aktivitou – schopnosťou odstraňovať voľné radikály, ktoré vznikajú v dôsledku pôsobenia rôznych typov žiarenia a chemických či iných nežiaducich vplyvov životného prostredia. Pri vonkajšom použití chráni tak bunky pokožky pred poškodením, spomaľuje proces starnutia a prispieva k pružnosti, hebkosti a mladistvému vzhľadu pokožky.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Vitamín E telové mlieko

Telové mlieko so zvýšeným obsahom prírodného vitamínu E a panthenolu na jemnú pestovanú starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli.
Dokonale zvlhčuje pokožku a udržuje ju jemnú a vláčnu.Ingredients: Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Ethylhexanoate, Oleic/Linoleic Triglyceride, Glycerin, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Polysorbate 80, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Xanthan Gum, Potassium Sorbate.


E-shop
150 ml