Vitamín E


Vitamín E, alfa-tokoferol, v tukoch rozpustný vitamín, sa prirodzene vyskytuje predovšetkým v rastlinných olejoch a obilných klíčkoch. V dermatológii vitamín E pri aplikácii na pokožku podporuje jej hydratáciu, vláčnosť a hebkosť. Všetky tieto jeho účinky súvisia predovšetkým s antioxidačnou aktivitou – schopnosťou odstraňovať voľné radikály, ktoré vznikajú v dôsledku pôsobenia rôznych typov žiarenia a chemických či iných nežiaducich vplyvov životného prostredia. Pri vonkajšom použití chráni tak bunky pokožky pred poškodením, spomaľuje proces starnutia a prispieva k pružnosti, hebkosti a mladistvému vzhľadu pokožky.

Vitamín E krém

Krém so zvýšeným obsahom vitamínu E a panthenolu je určený na pravidelnú každodennú starostlivosť o pleť. Vďaka obsahu aktívnych látok sa stará o suchú pokožku namáhanú pôsobením slnečného žiarenia.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Ethylhexanoate, Polyacrylamide, Panthenol, Polysorbate 80, Sorbitan Oleate, C13-14 Isoparaffin, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Laureth-7, Creatine, Parfum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid.


E-shop
30 ml


Vitamín E telové mlieko

Telové mlieko so zvýšeným obsahom prírodného vitamínu E a panthenolu na jemnú pestovanú starostlivosť o pokožku celého tela po kúpeli.
Dokonale zvlhčuje pokožku a udržuje ju jemnú a vláčnu.Ingredients: Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Ethylhexanoate, Oleic/Linoleic Triglyceride, Glycerin, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Polysorbate 80, Parfum, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Xanthan Gum, Potassium Sorbate.


E-shop
150 ml


Vitamín E masť

Masť s vysokým obsahom vitamínu E (5 %) a panthenolu (2 %) je určená predovšetkým na premastenie suchej či popraskanej kože. Vďaka obsahu aktívnych látok zostáva pleť jemná a vláčna.Ingredients: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Cera Alba, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethylhexyl Stearate, Magnesium Sulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.Vitamin E mastIngredients: Aqua, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Cera Alba, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ethylhexyl Stearate, Magnesium Sulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.