PediCare®


Nohy každého človeka sú denne veľmi namáhané a často tiež trpia rôznymi zdravotnými komplikáciami. Mnoho ľudí zápasí so stvrdnutou kožou na pätách, s častými otlakmi, vyššou potivosťou nôh alebo s ich zápachom. Najviac rôznych problémov sa objavuje v období od jari do jesene, keď je veľmi teplo, nohy sa potia, čo podporuje baktérie, kvasinky a ďalšie plesne, a potom stačí minimálne poranenie a rozbehne sa rad problémov. Tieto prípravky by sa mali stať bežnou súčasťou kúpeľní a starostlivosť o nohy každodennou záležitosťou.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

PediCare® krém na rozpraskané päty

Regeneračný krém na starostlivosť o popraskané päty a kožu chodidiel. Krém kožu nôh dobre premastí a zmäkčí stvrdnuté vrstvy rozpraskanej kože. Pri pravidelnom používaní vracia pokožke prirodzenú pružnosť a odolnosť. Pôsobí proti vysychaniu kože na pätách, zamedzuje vzniku prasklín a súvisiacim nepríjemným prejavom.

Použitie:
PediCare® regeneračný krém na popraskané päty používajte denne na dobre umyté a osušené nohy, najlepšie na noc a jemne vmasírujte.Ingredients: Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Urea, Diethylhexyl Carbonate, Glyceryl Stearate, Panthenol, Macadamia Integrifolia/Tetraphylla Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Salvia Officinalis Oil, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Cera Alba, Climbazole, Piroctone Olamine, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool.


E-shop
100 ml