PediCare®


Nohy každého človeka sú denne veľmi namáhané a často tiež trpia rôznymi zdravotnými komplikáciami. Mnoho ľudí zápasí so stvrdnutou kožou na pätách, s častými otlakmi, vyššou potivosťou nôh alebo s ich zápachom. Najviac rôznych problémov sa objavuje v období od jari do jesene, keď je veľmi teplo, nohy sa potia, čo podporuje baktérie, kvasinky a ďalšie plesne, a potom stačí minimálne poranenie a rozbehne sa rad problémov. Tieto prípravky by sa mali stať bežnou súčasťou kúpeľní a starostlivosť o nohy každodennou záležitosťou.

PediCare® balzam na stvrdnutú kožu

Balzam na zmäkčenie a zvlhčenie stvrdnutej kože nôh, rúk, kolien i lakťov. Balzam sa dobre vstrebáva, účinne zvlhčuje a zmäkčuje kožu. Chráni ju pred vysušovaním a zabraňuje následnému stvrdnutiu a olupovaniu kože.

Použitie:
Na dosiahnutie účinku nanášajte PediCare® balzam na stvrdnutú kožu na dobre umyté a osušené miesta niekoľkokrát denne a jemne vmasírujte.E-shop
100 ml


PediCare® krém na rozpraskané päty

Regeneračný krém na starostlivosť o popraskané päty a kožu chodidiel. Krém kožu nôh dobre premastí a zmäkčí stvrdnuté vrstvy rozpraskanej kože. Pri pravidelnom používaní vracia pokožke prirodzenú pružnosť a odolnosť. Pôsobí proti vysychaniu kože na pätách, zamedzuje vzniku prasklín a súvisiacim nepríjemným prejavom.

Použitie:
PediCare® regeneračný krém na popraskané päty používajte denne na dobre umyté a osušené nohy, najlepšie na noc a jemne vmasírujte.E-shop
100 ml