VšiVen®


Voš je zhruba 2 až 4 milimetre dlhý parazit, hnidy sú hnedé vajíčka tesne priliehajúce k vlasom. Vši ich kladú blízko k pokožke hlavy. Voš detská sa šíri hlavne priamym stykom, najmä v kolektívoch, ako je rodina, predškolské a školské kolektívy, ubytovne a pod. V menšej miere tiež prostredníctvom rôznych predmetov (hrebeňov, kief na vlasy, pokrývok hlavy, posteľnej bielizne). Postihnuté sú predovšetkým osoby s nízkou hygienickou úrovňou, napadnuté však môžu byť i osoby prísne dodržiavajúce osobnú hygienu. Všeobecným predpokladom v prevencii pred zavšivením je osobná hygiena, predovšetkým časté umývanie hlavy, pri výskyte vší okamžité ošetrenie hlavy vhodným prípravkom, v kolektíve potom liečba všetkých jedincov. Vši sú stále odolnejšie a odolnejšie voči mnohým prípravkom. VšiVen® obsahuje esenciálne rastlinné oleje (rastlinné silice) a ovocné extrakty, ktoré obmedzujú výskyt vší vo vlasoch. Je ľahko aplikovateľný a bezpečný.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

VšiVen® PLUS

Zdravotnícka pomôcka
 
Prípravok VšiVen® PLUS proti všiam a hnidám je zdravotnícka pomôcka na lokálnu aplikáciu na vlasy a pokožku hlavy, ktorá slúži na odstránenie vši detskej (Pediculus capitis) a zabránenie rozvoja hníd. Mechanizmus účinku má čisto fyzikálny charakter. Prípravok môžu používať dospelí, tehotné a dojčiace ženy a deti od 6 mesiacov.

  • Jednoduchá aplikácia
  • Neutrálna vôňa
  • Šetrný k pokožke
  • Účinný do 15 minút

AKO POUŽÍVAŤ?
1. Naneste na vlasy v dostatočnom množstve.
2. Zvýšenú pozornosť venujte oblasti za ušami a na temene hlavy.
3. Nechajte pôsobiť 15 minút. V prípade silného zavšivenia nechajte pôsobiť dvojnásobnú dobu.
4. Zmyte šampónom, na ktorý ste zvyknutý.
5. Dôkladne opláchnite. Na dlhšie vlasy použite kondicionér.
6. Učešte vlasy a rozdeľte ich na pramene široké 1 cm.
7. Pramene prečesávajte priloženým kovovým hrebeňom, aby ste odstránili mŕtve vši a hnidy.
8. Aplikáciu opakujte po 9–10 dňoch na odstránenie novo vyliahnutých vší. 

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. V prípade výskytu nežiaducich účinkov kontaktujte ihneď lekára. Prípravok sa nesmie dostať do očí. Ak sa dostane do očí, vypláchnite dôkladne studenou vodou. Nepoužíva sa na poranenú kožu a pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.
Pred použitím si pozorne prečítajte návod na použitie.


ROZTOK VO FĽAŠTIČKE S APLIKÁTOROM + KOVOVÝ HREBEŇ

Objem: 120 mlE-shop
120 ml