Olej čajovníka austrálskeho


Esenciálny olej z divoko rastúcich stromov (Melaleuca alternifolia) nízkeho vzrastu z východného pobrežia Austrálie je používaný austrálskymi domorodcami na liečenie množstva ochorení už tisíce rokov. Dnes sú zdrojom oleja čajovníka austrálskeho – Tea Tree Oil (TTO) – rastliny pestované na plantážach.

Využívajú sa jeho vynikajúce antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky v medicíne i v kozmetike. TTO pôsobí proti širokému spektru baktérií a prispieva k zvýšenej odolnosti organizmu. Veľmi dôležitá je jeho kvalita, lebo nie všetky oleje majú vysoký obsah účinných látok (predovšetkým 4-Terpineolu). Dr. Müller Pharma používa do svojich výrobkov zásadne najkvalitnejší farmaceutický Tea Tree Oil.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Pleťové tonikum s TTO

Pleťové tonikum čistí, príjemne osviežuje a upokojuje pleť a účinne z nej odstraňuje nečistoty bez nežiaduceho vysušovania. Je zvlášť vhodné pre osoby s citlivou pleťou alebo so sklonom k dermatologickým problémom. Obsahuje antiseptický olej čajovníka austrálskeho a extrakt hamamelu (Hamamelis virginiana), ktorý priaznivo pôsobí na pleťové póry. Najlepšie výsledky dosiahnete súčasným používaním TTO čistiaceho gélu na tvár Dr. Müller Pharma.Ingredients: Aqua, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine, Linalool, Limonene, Amyl Cinnamal.


E-shop
150 ml