Olej čajovníka austrálskeho


Esenciálny olej z divoko rastúcich stromov (Melaleuca alternifolia) nízkeho vzrastu z východného pobrežia Austrálie je používaný austrálskymi domorodcami na liečenie množstva ochorení už tisíce rokov. Dnes sú zdrojom oleja čajovníka austrálskeho – Tea Tree Oil (TTO) – rastliny pestované na plantážach.

Využívajú sa jeho vynikajúce antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky v medicíne i v kozmetike. TTO pôsobí proti širokému spektru baktérií a prispieva k zvýšenej odolnosti organizmu. Veľmi dôležitá je jeho kvalita, lebo nie všetky oleje majú vysoký obsah účinných látok (predovšetkým 4-Terpineolu). Dr. Müller Pharma používa do svojich výrobkov zásadne najkvalitnejší farmaceutický Tea Tree Oil.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Šampón proti lupinám s TTO

Šampón s olejom čajovníka austrálskeho je určený na jemné a efektívne obmedzenie tvorby lupín. Účinne zbavuje vlasy a pokožku hlavy lupín a nečistôt, zanecháva ich jemnejšie, žiarivejšie a poddajnejšie. Najlepšie výsledky dosiahnete pri pravidelnom používaní.Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, PEG-9 Cocoglycerides, Glycol Distearate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Polyquaternium-7, Capryl/Capramidopropyl Betaine, PEG-10 Olive Glycerides, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Creatine, Panthenol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Lactic Acid, Sodium Chloride, Parfum, Linalool.


E-shop
200 ml