Olej čajovníka austrálskeho


Esenciálny olej z divoko rastúcich stromov (Melaleuca alternifolia) nízkeho vzrastu z východného pobrežia Austrálie je používaný austrálskymi domorodcami na liečenie množstva ochorení už tisíce rokov. Dnes sú zdrojom oleja čajovníka austrálskeho – Tea Tree Oil (TTO) – rastliny pestované na plantážach.

Využívajú sa jeho vynikajúce antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky v medicíne i v kozmetike. TTO pôsobí proti širokému spektru baktérií a prispieva k zvýšenej odolnosti organizmu. Veľmi dôležitá je jeho kvalita, lebo nie všetky oleje majú vysoký obsah účinných látok (predovšetkým 4-Terpineolu). Dr. Müller Pharma používa do svojich výrobkov zásadne najkvalitnejší farmaceutický Tea Tree Oil.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Telové a pleťové mlieko s TTO

Jemné mlieko s obsahom oleja čajovníka austrálskeho je vhodné na každodennú starostlivosť o pokožku po umývaní, sprchovaní alebo holení.
Prináša upokojenie a osvieženie namáhanej pokožky, zanecháva pleť krásnu a prirodzene hydratovanú.
Vhodné i na citlivú pokožku so sklonom k akné a iným dermatologickým problémom.

Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Ethylhexanoate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Glycerin, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Xanthan Gum, Triethanolamine, Polysorbate 80, Parfum, Citronellol, Amyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate.


E-shop
200 ml