Müllerove pastilky®


Obľúbené originálne Müllerove pastilky® sa líšia podľa obsiahnutých vyvážených kombinácií bylinných extraktov. Chuťové vlastnosti pastiliek zlepšuje obsah medu a vitamínu C. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Müllerove pastilky® sú vhodné pre dospelých a väčšina i pre deti a je možné ich výhodne kombinovať s Müllerovými sirupmi®.

Vyberte si z radu Müllerových pastiliek®:


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Müllerove pastilky® s islandským lišajníkom a vitamínom C
(hlasivky)

Zdravotnícka pomôcka
 

Úľava pri zachrípnutí,
úľava pri podráždených hlasivkách

Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek.

Pľuzgierka islandská
  • napomáha k normálnej činnosti dýchacích ciest
  • napomáha k prirodzenej obranyschopnosti


Použitie:
Pastilky sú určené na zmierňovanie symptómov sprevádzajúcich nachladnutie, infekcie ústnej dutiny, hrdla alebo horných dýchacích ciest. Pastilku vložte do úst a nechajte voľne rozpustiť. Pastilku neprehltávajte, nehryzte.

Odporúčané dávkovanie:
Každé 2 - 3 hodiny 1 pastilku, dospelí a dospievajúci až 6 pastiliek denne, deti od 4 rokov až 3 pastilky denne.

Zloženie: Sucrose, Hydrolyzed corn starch, Salvia officinalis leaf extract, Honey, Ascorbic acid, Salvia lavandufolia herb oil, Anethole, Menthol, Maltitol, Potassium sorbate, Aqua, Herbal extract.
  

 

Neprekračujte odporúčané dávkovanie.  Výrobok je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.  Odkladajte mimo dosahu detí.  Nie je určené pre deti do 4 rokov.   Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.  Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale.  Nepoužívajte, ak je obal porušený. 

Hmotnosť obsahu: 30 g ± 5 % E-shop
12 pastiliek
24 pastiliek
36 pastiliek