Müllerove pastilky®


Obľúbené originálne Müllerove pastilky® sa líšia podľa obsiahnutých vyvážených kombinácií bylinných extraktov. Chuťové vlastnosti pastiliek zlepšuje obsah medu a vitamínu C. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Müllerove pastilky® sú vhodné pre dospelých a väčšina i pre deti a je možné ich výhodne kombinovať s Müllerovými sirupmi®.

Vyberte si z radu Müllerových pastiliek®:


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Müllerove pastilky® so šalviou a vitamínom C

Zdravotnícka pomôcka
 

Úľava od bolesti v hrdle,
úľava pri škrabaní v hrdle

Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek.

Šalvia lekárska
  • napomáha normálnu činnosť dýchacích ciest
  • osviežuje dych a spríjemňuje pocit v ústach

Použitie:
Pastilky sú určené na zmierňovanie symptómov sprevádzajúcich nachladnutie, infekcie ústnej dutiny, hrdla alebo horných dýchacích ciest. Pastilku vložte do úst a nechajte voľne rozpustiť. Pastilku neprehltávajte, nehryzte.

Odporúčané dávkovanie:
Každé 2 - 3 hodiny 1 pastilku, dospelí a dospievajúci až 6 pastiliek denne, deti od 4 rokov až 3 pastilky denne.

Zloženie: Sucrose, Hydrolyzed corn starch, Salvia officinalis leaf extract, Honey, Ascorbic acid, Salvia lavandufolia herb oil, Anethole, Menthol, Maltitol, Potassium sorbate, Aqua, Herbal extract.
  

 

Neprekračujte odporúčané dávkovanie.  Nie je vhodné pre tehotné ženy.  Odkladajte mimo dosahu detí.  Nie je určené pre deti do 4 rokov.   Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku.  Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale.  Nepoužívajte, ak je obal porušený. 

Hmotnosť obsahu: 30 g ± 5 %E-shop
12 pastiliek
24 pastiliek
36 pastiliek