Anginal®


V tabletách a ústnych sprejoch radu Anginal® sú obsiahnuté extrakty z obľúbených bylín. Tablety Anginal® sú bez cukru a všetky obsahujú vitamín C.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Anginal® ústny sprej s olejom čajovníka austrálskeho

Zdravotnícka pomôcka
 
Anginal® ústny sprej s olejom čajovníka austrálskeho je zdravotnícka pomôcka určená na zmierňovanie symptómov spojených s nachladnutím, infekciami ústnej dutiny, hrdla alebo horných dýchacích ciest. Uľavuje pri bolestiach v ústnej dutine a v hrdle, pri zachrípnutí a podráždených hlasivkách.

Spôsob použitia a odporúčané dávkovanie: Otočný aplikátor vložte do úst, nasmerujte do hrdla a so zatvorenými ústami niekoľkokrát stlačte hlavu rozprašovača. Bezprostredne po aplikácii (cca 20 minút) nepite, aby prípravok mohol pôsobiť na sliznicu dostatočne dlho. Sprej aplikujte 3 až 6-krát denne podľa potreby.

Prípravok je určený pre dospelých a deti od 3 rokov. Deti by mali sprej používať pod dozorom dospelej osoby. Nepoužívajte po uplynutí doby použiteľnosti vyznačenej na obale. Odkladajte mimo dosahu detí.

Ingredients: Aqua, Alcohol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, 4-Terpineol (Melaleuca Alternifolia Leaf Oil), Xanthan Gum, Potassium Acesulfame, Cetylpyridinium Chloride.


E-shop
30 ml