Anginal®


V tabletách a ústnych sprejoch radu Anginal® sú obsiahnuté extrakty z obľúbených bylín. Tablety Anginal® sú bez cukru a všetky obsahujú vitamín C.


Zobrazit i ostatní produkty z této řady:

Anginal® ústny sprej so šalviou

Zdravotnícka pomôcka
 
Anginal® ústny sprej so šalviou je zdravotnícka pomôcka určená na zmierňovanie symptómov spojených s nachladnutím, infekciami ústnej dutiny, hrdla alebo horných dýchacích ciest. Uľavuje pri zachrípnutí, podráždených hlasivkách a zápalových procesoch v hrdle a v ústnej dutine.

Spôsob použitia a odporúčané dávkovanie: Otočný aplikátor vložte do úst, nasmerujte do hrdla a so zatvorenými ústami niekoľkokrát stlačte hlavu rozprašovača. Bezprostredne po aplikácii (cca 20 minút) nepite, aby prípravok mohol pôsobiť na sliznicu dostatočne dlho. Sprej aplikujte 3 až 6-krát denne podľa potreby.Ingredients: Aqua, Alcohol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salvia Officinalis Extract, Malva Sylvestris Extract, Origanum Majorana Herb Extract, Calendula Officinalis Extract, Salvia Officinalis Oil, Menthol, Xanthan Gum, Potassium Acesulfame, Cetylpyridinium Chloride.


E-shop
30 ml