SulfaDerm®


Mydlo, šampón a sírové tonikum s obsahom síry sú tradičné prostriedky vhodné na nadmerne sa mastiacu pokožku. Napomáhajú odstraňovať mastnotu kože a čistia kožné póry. Sú k pleti veľmi šetrné, nenarušujú vlhkosť ani rovnováhu pokožky, sú vhodné na časté použitie.


SulfaDerm® sírové mydlo

Mydlo účinne zbavuje pleť nečistôt, čistí do hĺbky a zanecháva pokožku prirodzene jemnú.

Obsiahnutá síra obmedzuje tvorbu kožného mazu, uvoľňuje a čistí pleťové póry a znižuje tvorbu komedonov.

Použitie: Pokožku mydlom jemne omyte a potom opláchnite. Pre zvýšenie účinku môžete nechať niekoľko minút pôsobiť a až potom opláchnuť. Chráňte oči a sliznice! V prípade podráždenia pokožky aplikáciu prerušte.E-shop
100 g


SulfaDerm® sírový šampon

Tradičný prípravok s obsahom síry je vhodný na starostlivosť o nadmerne sa mastiace vlasy. Má tiež priaznivý vplyv na svrbiacu pokožku hlavy a tvorbu lupín.

 

• Obsiahnutá síra omedzuje nadmernú tvorbu kožného mazu a mastných lupín.

• SulfaDerm® šampón obsahuje šetrné umývacie zložky, pH je upravené na hodnotu priaznivú pre kožu a vlasy.

• Je vhodný na časté použitie.

Použitie: Šampón aplikujte 2x, druhý raz nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.
SulfaDerm® sírové tonikum

Jedinečný prípravok založený na tradičnej prírodnej aktívnej látke, elementárnej síre, je vhodný na každodennú starostlivosť o citlivú, nadmerne sa mastiacu pleť so sklonom k dermatologickým problémom, ako je napríklad akné. Uvoľňuje a čistí pleťové póry.
Prípravok je vhodný na aplikáciu na kožu ktorejkoľvek časti tela vrátane pokožky hlavy, kde pôsobí i proti tvorbe lupín a svrbeniu. Používajte podľa potreby i niekoľkokrát denne. Tonikum nie je potrebné zmývať.
Pred použitím dôkladne potraste!

E-shop
150 ml