Prsný balzam


Prsný balzam je vhodný na masáže hrudníka, krku, spánkov, čela a zátylka. Obsahuje silice (éterické oleje), čo sú produkty rastlín, prchavé, vo vode nerozpustné látky alebo zmesi látok s veľmi prenikavou vôňou.

Prsný balzam

Na masáže hrudníka a chrbta
Prsný balzam obsahuje gáfor, mentol a silice z borovice, jedle, eukalyptu a mäty. Balzam je vhodný na masáž hrudníka, spánkov, čela alebo i zátylku, vďaka ktorej dochádza k prehriatiu pokožky, uvoľneniu napätia a tým prispieva k ľahšiemu dýchaniu.

Použitie: Prsný balzam sa odporúča niekoľkokrát denne vmasírovať do pokožky hrudníka a chrbta podľa potreby.

Nepoužívajte pre deti do 3 rokov.

Ingredients: Petrolatum, Paraffin, Camphor, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Abies Alba Leaf Oil, Limonene, Linalool, Eugenol.


E-shop
50 ml


Detský prsný balzam

Šetrný prípravok na starostlivosť o jemnú detskú a inú citlivú pokožku s masťovým základom z bambuckého masla, včelieho vosku a mandľového oleja. Obsiahnuté rastlinné silice (borovicová, feniklová, tymianová a klinčeková) majú jemný hrejivý účinok na pokožku.

Použitie: Malé množstvo balzamu podľa potreby naneste na pokožku hrudníka, chrbta a jemne vmasírujte do pokožky. Masážou sa uvoľnia obsiahnuté silice a prehrejú pokožku. Masáže prípravkom tiež zvláčnia a upokoja jemnú pokožku dieťaťa. Pri použití sa vyhnite kontaktu s očami.

Prípravok nevyžaduje konzerváciu.

Vhodné pre deti od jednoho roku.

Ingredients: Butyrospermum Parkii Butter, Cera Alba, Prunus Amygdalus Sativa Kernel Oil, Pinus Sylvestris Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Tocopheryl Acetate, Vegetable Oil, Limonene, Linalool, Eugenol.