Ochranné krémy na ruky


Koža má obranné mechanizmy, ale pri dlhodobom poškodzovaní (napr. častým umývaním) sa ich funkcia znižuje. Poškodenie sa môže prejaviť začervenaním, vysušovaním, bolestivými prasklinkami alebo svrbením. Ruky je potrebné umývať opatrne šetrnými umývacími prostriedkami. Rovnako dôležitú úlohu hrá ošetrenie rúk špeciálnymi krémami po umytí. Rad Primalona® tvorí ochranné kozmetické prostriedky na práce vo všetkých odboroch priemyslu a služieb.

Primalona® dezinfekčná s rumančekom

Upokojujúci krém na ruky s obsahom extraktu rumančeka je vhodný na pravidelnú starostlivosť o vysušenú pokožku po práci so saponátmi. Ochranný kozmetický prostriedok na prácu vo všetkých odboroch priemyslu a služieb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Triethanolamine, Parfum.


E-shop
100 ml


Primalona® regeneračná s nechtíkom

Regeneračný krém na ruky s obsahom extraktu nechtíka je vhodný na pravidelnú starostlivosť o vysušenú pokožku rúk po častom používaní mýdla. Ochranný kozmetický prostriedok na prácu vo všetkých odboroch priemyslu a služieb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Alcohol denat., Calendula Officinalis Flower Extract, Carbomer, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool.


E-shop
100 ml


Primalona® glycerínová s aloe vera

Regeneračný krém na ruky s obsahom aloe vera a glycerínu, ktorý zvláčňuje vysušenú pokožku rúk po práci so saponátmi. Ochranný kozmetický prostriedok na prácu vo všetkých odboroch priemyslu a služieb.Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Limonene, Linalool.


E-shop
100 ml