Lubrikačné gély Ty&Já®


Lubrikačný prípravok je pomaly tečúci až polotuhý gél s vysokým obsahom vody určený na aplikáciu na pohlavné orgány pred pohlavným stykom. Moderné lubrikačné gély obsahujú ako kĺzavú látku hydroxyethylcelulózu – modifi kovanú prírodnú celulózu, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky a nepoškodzuje prezervatívy. Použitím gélu sa zvyšuje kĺzavosť a tým sa obmedzí vznik mikrotráum (drobných záderov), ku ktorým obvykle pri sexuálnom styku dochádza. Zvlhčenie pohlavných orgánov pri vzrušení je jednou z podmienok zdarného priebehu pohlavného styku a dosiahnutia orgazmu u ženy. Vhodný lubrikačný gél spríjemní intímne chvíle. Ak však máte počas styku bolesti, je potrebné, aby lekár vylúčil ochorenie.


Zobraziť aj ostatné produkty tohto radu

Ty&Já® lubrikačný gél parfumovaný vôňou broskyne

Zdravotnícka pomôcka
 

Ty&Já® Lubrikačný gél parfumovaný vôňou broskyne Ty&Já® lubrikačný gél je zdravotnícka pomôcka určená na lubrikáciu sliznice vedúcej k:

  • odstráneniu nepríjemných pocitov pri nedostatočnej lubrikácií sliznice
  • uľahčeniu merania rektálnej teploty alebo zavedeniu tampónu do pošvy.

Pomôcka je určená na použitie laickými osobami – dospelými mužmi aj ženami alebo na použitie zdravotníckymi pracovníkmi pri meraní teploty.
Môže sa použiť spoločne s kondómom.
 

Zloženie: Aqua (min. 90 %), Glycerin (min. 2 %), Hydroxyethylcellulose (min. 1,5 %), Polysorbate 20, Aroma, Sodium Benzoate, Lactic Acid.

Prečítajte si pozorne návod na použitie.E-shop
100 ml