Konopné prípravky


Konopné prípravky Dr. Müller Pharma obsahuje okrem tradičného konopného oleja i výnimočnú aktívnu látku kanabidiol (CBD), ktorá patrí medzi prírodné kanabinoidy, získavané z rastliny konope (Cannabis sativa). Ide o vysoko aktívnu látku, ktorá však nemá psychoaktívne účinky. Je veľmi cenená pri dermatologickom použití, má významné regeneračné účinky. Súčasťou prípravkov je i konopný olej. Ten je medzi rastlinnými olejmi výnimočný svojím vysokým obsahom polynenasýtených omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré prispievajú k udržaniu správnej funkcie kože. Konopný olej posilňuje a chráni pokožku proti vonkajším vplyvom.

Konopná masť

Skladom
 
Dr. Müller konopná masť je tradičný prípravok s obsahom konopného oleja a aktívnej látky kanabidiolu (CBD). Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má upokojujúce a regeneračné účinky na pokožku. Výnimočná látka kanabidiol (CBD) patrí medzi prírodné kanabinoidy, získavané z rastliny konopa. Prispieva k upokojujúcim účinkom masti a jej priaznivému pôsobeniu pri masáži na rýchlejšiu regeneráciu unavených svalov.
Konopný olej bohatý na esenciálne mastné kyseliny vyživuje suchú, citlivú a inak problematickú pokožku. Osvedčený masťový základ napomáha zvláčneniu a premasteniu kože v mieste aplikácie a vďaka vysokému obsahu glycerínu i k udržaniu jej prirodzenej vlhkosti.
Podľa potreby aplikujte niekoľkokrát denne.


Konopné telové mlieko

Skladom
 
Konopné telové mlieko Dr. Müller Pharma je mimoriadny prípravok vhodný na každodennú starostlivosť o suchú, citlivú a inak problematickú pokožku. Bohaté zloženie s rastlinnými olejmi (olivový olej, konopný olej a jojobový olej) a bambuckým maslom vyživuje a zvláčňuje unavenú a suchú pokožku. Vyvážená kompozícia mlieka je navyše obohatená o aktívnu látku kanabidiol (CBD), ktorá patrí medzi prírodné kanabinoidy a rovnako ako konopný olej sa získava z rastliny konopa.
Mlieko sa ľahko vstrebáva a podporuje zachovanie prirodzenej lipidovej bariéry kože obmedzujúcej stratu vody. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu intenzívne upokojuje a regeneruje namáhanú pokožku celého tela. Unikátna kombinácia látok jej dodáva potrebnú prirodzenú hydratáciu, hebkosť a ochranu.
Prípravok je vhodný na dlhodobé používanie. Aplikujte podľa potreby i niekoľkokrát denne.